Shoříme - Bestia Triumphans - Nebezpečí, Které Trvá (Cassette, Album)


Download Shoříme - Bestia Triumphans - Nebezpečí, Které Trvá (Cassette, Album)
2004
Label: Malarie Records - none • Format: Cassette Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Punk


Sitemap

Various - Canciones De La Guerra Civil Española (Vinyl), Music Is Life (Groove Junkies Classic Vox Mix) - Groove Junkies - Music Is Life (Vinyl), The Boys Are Back In Town - Thin Lizzy - Lizzy Killers (Vinyl, LP), Septimo Angel - Batalla Divina (CD, Album), How High The Moon, Floris - Abstract Avenue - Urban Masstab (File, MP3), Wishing - The Hollies - ;Buddy Holly; (Vinyl, LP, Album), Los Amantes, Youve Got It Bad Girl, Risingvanity - Evitceles - Risingvanity (Cassette), Turn Me On - Praga Khan - Mutant Funk (CD, Album), 奈落の花 -uma Remix-, Short Edit Of... - DJ Speurt - Make It With The Muzak (Vinyl), Pre-race Nerves - Elevate (7) - Exhibit 4 (Vinyl)

8 thoughts on “ Shoříme - Bestia Triumphans - Nebezpečí, Které Trvá (Cassette, Album)

  1. Bestia Triumphans se do studia vydala poprvé v říjnu , v BaB Audio Žďár nad Sázavou nahrála album Nebezpečí, které trvá. To vyšlo v létě u Malária records. Pak musela uplynout celá jedna pětiletka, aby se muzikanti vydali znovu do studia.
  2. Bestia Triumphans - Shoříme; BESTIA TRIUMPHANS NEBEZPEČÍ,KTERÉ TRVÁ )(FUL DLAŽEBNÍ KOSTKA (PUNK CZ) (FULL ALBUM ) zakázanÝovoce - Genocida (oficiální videoklip) Upright Citizens - Open eyes (FULL) DEZERTER - underground out of poland (FULL ALBUM.
  3. V roce od nás odešel druhý kytarista a my jsme změnili název na Bestia Triumphans. Dál jsme hráli a to platí až do dnes ve tříčlenné sestavě. V říjnu roku jsme se konečně vydali do studia a nahráli jsme první album pod názvem "Nebezpečí, které trvá". Nahrávka vznikla ve studiu BaB Audio ve Žďáře nad Sázavou.
  4. Viva la Punk (Album completo) Vystavil MIRAPU v odp. BESTIA TRIUMPHANS NEBEZPEČÍ,KTERÉ TRVÁ )(FULL MC) Vystavil MIRAPU v odp. Bestia Triumphans - Shoříme; BESTIA TRIUMPHANS NEBEZPEČÍ,KTERÉ TRVÁ .
  5. Nějaký popis firmy. Je to už rok, co zde byla řeč o bouraných starých pivovarech a na pořadu dne jsou opět špatné zprávy z oblasti vztahu některých firem k průmyslovému dědictví.
  6. Filmi i cili i kushtohet Kombëtares Shqiptare të Futbollit pas shfaqjes në Festivalin e Filmit në Varshavë, po vazhdon rrugëtimin e tij. Filmi, më 3 mars do të shfaqet në Dallas, për të vazhduar si pjesë e Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit për Futboll në Berlin, ku do të shfaqet më 24 mars, shkruan KultPlus. Ky [ ].
  7. Nuk e kisha ndonjë qellim të keq e thirra thjesht për një kafe por shoku im me tjetër sy ish pas kanë tum kqyr edhe unë isha pak e hutuar se di çka t’iu them, thjesht me mungonte një.
  8. Ish-ministri grek i Mbrojtjes dhe kreu i “Grekëve të Pavarur” Panos Kammenos, në një intervistë për televizionin lokal “TRT” ka thënë se Shkupi është punë e vogël dhe nuk përbën kërcënim për Greqinë. Sipas tij, një njësi e makinave të blinduara për 20 minuta mund të arrijnë deri në kufij me Serbinë. Kammenos tha se [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *